Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Дружба 1
ул. Тирана
550 €
1 075.71 лв.

(8.73 €, 17.07 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:59 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 157 пъти.
Площ:
63 m2
Етаж:
5-ти от 7
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Представяме Ви 2ст апартамент намиращ се в затворен комплекс Лагуна.Жилището е изцяло обзаведено с всичко необходимо за едно комфортно пребиваване. Водещ брокер Николай Караиванов тел:0882999926
За контакт:
0882999926
Агенция:
АКТИВ ГРУП ИМОТИ
0886222221
АКТИВ ГРУП ИМОТИ logo
В imot.bg от 2024 г.
groupestate.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. Александър Стамболийски 81 ет.2
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Дружба 1
ул. Тирана
Обява: 2d177849359218357

550 €
1 075.71 лв.
История на цената
(8.73 €, 17.07 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Дружба 1, ул. Тирана

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност